دوربين Sony a1 جديدترين پرچمدار کمپاني سوني معرفي شد .


 دوربين Sony a1 جديدترين پرچمدار کمپاني سوني معرفي شد .


 


 


کمپاني سوني از جديدترين پرچمدار خود در رده دوربين هاي ميرورلس فول فريم رونمايي کرد . اين محصول جديد که دوربين سوني Sony a1 نام دارد ؛ يک ميرورلس فول فريم رزولوشن بالاست که در درون بدنه آن از يک سنسور بسيار پر سرعت 50 مگاپيکسلي استفاده شده است که قادر به انجام عکاسي متوالي با سرعت 30 فريم بر ثانيه و فيلمبرداري با کيفيت 8K مي باشد .


در فناوري دوربين سوني Sony a1 از سنسور CMOS و دو پردازشگر Bionz XR استفاده شده است و عکاسي متوالي سرعت بالاي کاملا بدون صدا در 30 فريم بر ثانيه بدون سياه شدن تصوير ؛ را امکان پذير مي نمايد . اين دوربين که رزولوشن تصوير دو برابر بالاتر از پرچمدار قبلي يعني Sony a9 را ارايه مي دهد به ميزان 1.5x نيز رولينگ شاتر کمتري را به وجود آورده و در عين حال با قدرت سينک فلاش تا 1.200 ثانيه در حالت شاتر الکترونيک و 1.400 ثانيه در حالت شاتر مکانيکي ؛ عملکرد بسيار مطلوبي را به همراه نورهاي مصنوعي مي تواند ارايه نمايد.


تعمير دوربين سوني - نمايندگي دوربين سوني - تعمير لنز سوني


در زمينه فيلمبرداري ؛ دوربين سوني Sony a1 قادر به انجام فيلمبرداري با کيفيت 8k در 30P بوده و براي ارايه اين کيفيت از تمامي سطح سنسور خود استفاده مي نمايد . اين دوربين از تمامي پيکسل هاي سطح افقي سنسور براي فيلمبرداري فوتيج هاي 8.6K استفاده مي کند و براي بهبود رزولوشن تصوير کيفيت فوتيج ها را به 8K کاهش مي دهد . فوتيج هاي 8k اين دوربين را تا 10-bit 4:2:0 در فرمت XAVC HS مي توان به دست آورد . همچنين اين دوربين داراي فناوري مخصوص دفع حرارت است که اجازه مي دهد تا فيلمبرداري 8K تا مدت 30 دقيقه ادامه پيدا کند .


تعمير دوربين سوني - نمايندگي دوربين سوني - تعمير لنز سوني


اين محصول اولين دوربين ميرورلس فول فريم سوني است که علاوه بر ثبت فايل هاي RAW فشرده شده قادر به ثبت با فرمت HEIF در 10-bit نيز مي باشد . براي اين منظور دو درگاه کارت حافظه CFExpress Type A همانند گونه هاي موجود در دوربين سوني a7S III تعبيه شده اند .


تعمير دوربين سوني - نمايندگي دوربين سوني - تعمير لنز سوني


استابيلايزر داخل بدنه اين دوربين قادر به کاهش لرزش تصوير به ميزات 5.5EV است . همچنين اين سيستم براي ارايه شاتهاي رزولوشن بالاي 4 يا 16 تايي نيز استفاده مي گردد که با استفاده از اين امکان تصاويري با کيفيت 199 مگاپيکسل را مي توان به دست آورد .


سيستم اتوفو دوربين سوني a1 عينا همانند سيستم موجود در مدل قديمي تر a9 است که پوشش 92 درصد کادر تصوير به همراه "Real-time Eye AF" براي عکاسي از انسان ؛ حيوانات و پرندگان را به وجود مي آورد .


تعمير دوربين سوني - نمايندگي دوربين سوني - تعمير لنز سوني


ويزور الکترونيکي 9.44M dot OLED با نرخ بازيابي تصوير 240 فريم بر ثانيه ، تصاويري را کيفيت 1600 x1200 پيکسل را به نمايش مي گذارد . بزرگنمايي 0.9x و اندازه چشمي 25mm ؛ حتي در زمان استفاده از عينک نيز عکاسي با ويزور را به  خوبي امکان پذير مي نمايد .


تعمير دوربين سوني - نمايندگي دوربين سوني - تعمير لنز سوني


همانند دوربين سوني a7S III ؛ اين دوربين نيز قادر به فيلمبرداري 4K در 120 فريم بر ثانيه با کيفيت 10-bit 4:2:2 است و بنا بر اعلام نمايندگي دوربين سوني ؛ اين محصول در مود Super 35 (~APS-C) خود از تعداد 5.8K پيکسل استفاده مي کند . همچنين همانند دوربين سوني a7S III در اينجا نيز ؛ خروجي ويديو 16-bit Raw با استفاده از درگاه HDMI امکان پذير گرديده است .


تعمير دوربين سوني - نمايندگي دوربين سوني - تعمير لنز سوني


براي آن دسته از عکاسان خبري و ورزشي که به انتقال بسيار سريع تصاوير خود نياز دارند ؛ اين دوربين داراي امکانات واي فاي با دو پهناي باند است که امکان انتقال FTP را با سرعت دو برابر بيشتر نسبت به مدل a9 II ارايه مي دهد .


 


 


بيشتر بخوانيد =======>>>>  آشنايي با بخش تعمير دوربين سوني 


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


کباب پز صنعتی wkefkewfwef پنل چرمي ديوار شنوایی شناسی مشاوره حقوقی وبیک فارس مَـسْـتـانِــہ شاد زندگی کنیم و شادی را جذب کنیم